مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی جوان هستند و برای اینکه برای مسابقات جام‌جهانی آماده شوند نیاز به حضور در دیدارهای تدارکاتی دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید جلال حسینی در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: برای دو بازی دوستانه با توگو و روسیه آماده می‌شویم و اردوهایی که کی‌روش در نظر گرفته خیلی به ما کمک می‌کند.
 
وی ادامه داد: هر بازی تدارکاتی به بهتر آماده شدن ما کمک می‌کند و در حال حاضر نیز برنامه‌ریزی دقیقی شده و قرار است با داشتن اردوهای خوب در کنار بازی‌های تدارکاتی خود را برای حضور در جام‌جهانی آماده کنیم. بازیکنان تیم ملی جوان هستند و برای اینکه برای مسابقات جام‌جهانی آماده شوند نیاز به حضور در دیدارهای تدارکاتی دارند.
 
مدافع تیم ملی در خصوص مصدومیت خود عنوان کرد: متاسفانه از ناحیه عضله آسیب دیده‌ام. در حال کار کردن روی مصدومیت خود در تمرینات تیم ملی و پرسپولیس هستم تا به شرایط ایده‌آل برسم و هر چه زودتر بازگردم.
 
حسینی در پاسخ به این سوال که سایت باشگاه پرسپولیس قبل از دیدار با الهلال از آمادگی او خبر داده بود اما مقابل این تیم به میدان نرفت گفت: من همیشه آماده هستم.
 
وی در خصوص اینکه توگو حریف خوبی در راه آماده سازی تیم ملی است، گفت: واقعا از حالا نمی‌توانیم بگوییم چه تیم‌هایی حریف تدارکاتی خوب یا چه تیم‌های حریف تدارکاتی بدی هستند. این دیدارها تدارکاتی است و کمک می‌کند تا بازیکنان در کنار هم به هماهنگی دست پیدا کنند. اعتقاد دارم حضور بازیکنان تیم ملی در کنار هم و حضور در دیدارهای تدارکاتی قوی یا ضعیف به هماهنگی تیم ملی کمک می کند.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج