آزادکاران اعزامی ایران به رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام کرکین، از بامداد فردا(شنبه) به وقت ایران به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون کشتی، رقابت‌های بین المللی دیمیتری کرکین روزهای ۸ و ۹ مهر و با حضور ۱۹ کشور دنیا از جمله ایران، روسیه، آذربایجان، گرجستان، ترکیه، هندوستان، ارمنستان، قزاقستان، ازبکستان، مجارستان، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، مولادوی، بلغارستان، قرقیزستان، رومانی، لیتوانی و استونی در شهر یاکوتسک کشور روسیه برگزار می شود.

مسابقات در سالن ۵ هزار نفری شهر یاکوتسک روسیه در مناطق شرقی این کشور که فاصله زمانی پنجم و نیم ساعته با کشورمان دارد، (ساعت ۹ به وقت یاکوتسک، ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران) برگزار خواهد شد.

این شهر قهرمانان بزرگ کشتی از جمله رومان دیمیتریف، پاول پنیگین، واسیلی گوگولوف و ویکتور لبدوف را به دنیا معرفی کرده است.

مراسم وزن کشی چهار وزن نخست این رقابت ها فردا (جمعه) برگزار می‌شود و بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۴ و ۹۷ کیلوگرم روز شنبه و مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۸۶ و ۱۲۵ کیلوگرم روز یکشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

اسامی نفرات اعزامی به این مسابقات به شرح زیر است:

۶۱ کیلوگرم: مهران نصیری

۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی - یونس امامی

۸۶ کیلوگرم: اسماعیل محمودی – کامران قاسم پور

۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا امیری

مربی ارشد: مصطفی میرعمادیان

مربی: محمد حسین سید النگی

مربی سازنده: فرزاد غیبی

داور: حسین چرمی

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج