شورای فنی کشتی آزاد در حضور وزیر ورزش به رسول خادم رییس فدراسیون کشتی پیشنهاد داد با توجه به لزوم تغییر کادر فنی تیم ملی پس از ناکامی در رقابت‌های جهانی پاریس، بار دیگر سرمربیگری تیم ملی را عهده‌دار شود.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از نتایج ضعیف تیم ملی کشتی آزاد ایران در رقابت‌های جهانی پاریس که با حذف 7 کشتی گیر و تنها مدال طلای حسن یزدانی همراه بود، انتقادات زیادی به نحوه عملکرد کشتی‌گیران و کادر فنی تیم ملی وارد شد تا جایی‌که وزیر ورزش و جوانان در نامه‌ای به محمدرضا داورزنی معاون خود خواستار بررسی علل ناکامی آزادکاران ایران در مسابقات جهانی شد و این موضوع نیز واکنش‌ها و حاشیه‌هایی را به همراه داشت.

اما در جلسه‌ای که اخیرا اعضای شورای فنی کشتی آزاد با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی برگزار کرد، با ارائه پیشنهادی به خادم خواستار قبول مجدد سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد از سوی او شدند.

ابراهیم جوادی و منصور برزگر دو عضو شورای فنی کشتی آزاد با تایید این موضوع خواستار قبول پیشنهاد شورای فنی از سوی رسول خادم شدند.

سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان نیز در واکنش به این پیشنهاد گفت: در کنار اهمیت بسیار زیاد تیم ملی کشتی آزاد، جایگاه خادم در هیات رئیسه اتحادیه جهانی کشتی نیز برای ما بسیار مهم است و نباید این جایگاه که پس از سال‌ها تلاش بدست آمده به خطر بیفتد.

البته خادم فعلا جواب مشخصی به این پیشنهاد نداده و در جلسه بعدی این شورا که چند روز دیگر برگزار خواهد شد، بررسی درباره معرفی کادر جدید تیم ملی ادامه پیدا می کند.

البته وضعیت تیم ملی زیر 23 سال آزاد نیز همچنان نامشخص است و چهره‌هایی مانند اکبر فلاح، محمد حسن محبی و علیرضا رضایی سرمربی‌گری تیم ملی را نپذیرفتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج