سرمربی چلسی پیش از دیدار تیمش برابر اتلتیکو به قدرت تیم حریف اعتراف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، چلسی امشب باید در دومین دیدار خود در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید به میدان برود. 

آنتونیو کونته پیش از دیدار تیمش با اتلتیکو گفت: در چند سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا تیم های اسپانیایی توانستند به قهرمانی دست یابند و بهترین عناوین را کسب کردند. این نشان می‌دهد که تیم‌های اسپانیایی خیلی قوی هستند و تجربه بالایی دارند. این درست است و ما باید الان تاریخ را تغییر دهیم و بتوانیم شرایط جدیدی ایجاد کنیم. اتلتیکو تیم خوب و با برنامه‌ای است. این که آنها چند بار حضور در فینال لیگ قهرمانان را تجربه کردند نشان می‌دهد که اتلتیکو تیم خوبی است. رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسان نیست.

او در ادامه صحبت‌های خود گفت: چلسی سال قبل در رقابت‌های لیگ قهرمانان حاضر نبود و حالا باید کیفیت و جاه طلبی خودش را در این رقابت‌ها نشان دهد. بازی با چنین تیم‌هایی در لیگ قهرمانان به خوبی نشان می‌دهد که ما در چه جایگاهی قرار داریم. همه دوست دارند در لیگ قهرمانان بهترین کیفیت ممکن را داشته باشند و ما نیز تلاش می‌کنیم تا بتوانیم بهترین عملکرد خودمان را در این رقابت‌ها نشان دهیم.

سرمربی ایتالیایی در پایان درباره دیگو کاستا که به صورت رسمی به اتلتیکو پیوسته است، گفت: همانطور که قبلا گفتم من هیچ مشکلی با کاستا ندارم و برای او در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم او بتواند شایستگی‌های خودش را بار دیگر در لالیگا نشان دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج