سرمربی رئال مادرید معتقد است که بازیکنانش بازی فوق‌العاده‌ای را برابر دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا به نمایش گذاشتند.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از آس، رئال مادرید سه‌شنبه شب در هفته‌ دوم لیگ قهرمانان اروپا توانست دورتموند را ۳ بر یک در خانه حریف شکست دهد. زین الدین زیدان پس از این دیدار گفت‌: بازی فوق‌العاده‌ای بود. از شروع، بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم و تا پایان این شرایط ادامه‌ داشت. خیلی خوب فوتبال بازی کردیم. نیمه اول عالی بود. نیمه دوم نیز این چنین بود اما لحظات سخت نیز داشتیم. باید به عملکرد بازیکنانم افتخار کنم.

سرمربی رئال مادرید افزود: این دیدار می‌توانست گل‌های بیشتری داشته باشد. موقعیت‌های گل زیادی داشتیم اما تنها سه گل به ثمر رساندیم. مهم‌تر از همه این است که بیشتر از حریف گلزنی کنید. به خاطر کریستیانو رونالدو خوشحالم چون زمانی که گلزنی نمی‌کند درباره او زیاد صحبت می‌شود. همچنین به خاطر گرت بیل خوشحالم چون بازی خیلی خوبی به نمایش گذاشت. عملکرد دیگر بازیکنان همچون لوکا مودریچ و تونی کروس نیز عالی بود. همه عالی بودند.

زیدان درباره آسیب‌دیدگی‌ بیل اظهار کرد: آسیب‌دیدگی‌اش جدی نیست.

سرمربی فرانسوی در مورد تیم حریف گفت‌: توانستیم به آنها سه گل بزنیم. نتیجه‌ خیلی خوبی کسب کردیم چون تاکنون در این ورزشگاه پیروز نشده بودیم. بازی را خیلی خوب پیش بردیم چون بازی‌های قبلی دورتموند را تماشا کرده بودیم آنها خیلی باز بازی می‌کردند و خواهان مالکیت توپ بودند. میزبان بازی خودش را ارائه داد و تصور می‌کرد می‌تواند مادرید را دچار مشکل کند اما ما بازی را به خوبی پیش بردیم.

زیدان که این پیروزی را خاص نمی‌داند، گفت‌: همه بازی‌هایی که مادرید در این ورزشگاه انجام داد بدون پیروزی به پایان رسید. سه امتیاز بازی را کسب کردیم که به سه امتیاز دیگری که از بازی اول کسب کرده بودیم ‌اضافه شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج