سرمربی منچسترسیتی از پیروزی تیمش برابر شاختار ابراز رضایت کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچسترسیتی در ادامه‌ هفته‌ دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با دو گل حریف خود شاختار دونتسک اوکراین را از پیش رو بردارد تا در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد.

پپ گواردیولا بعد از پیروزی تیمش برابر حریف اوکراینی در لیگ قهرمانان اروپا که در غیاب بنجامین مندی، مدافع گران قیمت خود به دست آورد، گفت‌: در ابتدا درباره مصدومیت مندی باید این را بگویم که فکر می‌کنم مصدومیت او جدی‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کردیم و احتمالا او را چند هفته‌ در اختیار نخواهیم داشت. شاید در ژانویه به فکر خرید جانشینی برای او باشیم. البته در حال‌ حاضر هم بازیکنانی مثل دنیلو و دلف را در اختیار داریم که می‌توانند در سمت چپ زمین به کار گرفته شوند.

گواردیولا ‌اضافه کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. آمار پاس‌ها و خلق موقعیت ما این را به خوبی نشان می‌دهد. در نیمه نخست کمی روی ضد حملات مشکل داشتیم ولی پیشرفت خوبی در نیمه دوم داشتیم و توانستیم پیروزی را از آن خودمان کنیم.

منچسترسیتی اکنون با شش امتیاز در صدر جدول گروه F لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد و تیم‌های شاختار و ناپولی هر کدام با یک برد و یک باخت دوم و سوم هستند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج