سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه واکنش عجیب و تندی به پرسشی درباره علت برگزاری بازی دوستانه با ایران در ورزشگاه شهر کازان داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، الکساندر چرچسوف پس از اعلام فهرست 27 نفره تیم ملی فوتبال روسیه برای 2 بازی تدارکاتی پیش‌رو با تیم‌های ملی کره‌جنوبی و ایران در شهرهای مسکو و کازان در نشست خبری با رسانه‌های روسی شرکت کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه در بخشی از این نشست خبری و در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر علت برگزاری بازی دوستانه با ایران در ورزشگاه شهر کازان گفت: چرا در کازان بازی نکنیم؟ آیا هواپیماها به کازان پرواز نمی‌کنند و باید به وسیله الاغ برویم؟! زمین فوتبالی در آنجا (کازان) وجود ندارد؟ چرا نباید در کازان بازی کنیم؟

چرچسوف افزود: سال گذشته هم با چنین پرسشی مواجه شدم. در کازان شرایط طبیعی وجود دارد. زمین سبزی است. سردار آزمون هم که همراه تیم ملی فوتبال ایران است! شوخی می‌کنم (خنده)

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره 2 بازی برابر کره‌جنوبی و ایران هم اظهار داشت: این 2 بازی متفاوت از هم هستند. برای مثال برابر کره‌جنوبی به بازیکنان بیشتر و بزرگتری نیاز داریم، زیرا سرعتی هستند. برای هر بازی بازیکنانی با مسوولیت‌های مختلفی نیاز داریم.

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال روسیه و ایران 18 مهر ماه سال جاری در ورزشگاه کازان، مرکز جمهوری تاتارستان برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج