در پایان دیدارهای مرحله نیمه نهایی اسنوکر انفرادی، حسین وفایی با پیروزی بر نماینده چین فینالیست شد و سهیل واحدی هم با شکست مقابل دیگر نماینده چین به مدال برنز بازی‌های داخل سالن آسیا بسنده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در روز پایانی از رقابت‌های بیلیارد بازی‌های داخل سالن آسیا در ترکمنستان تیم ایران دو نماینده در بخش اسنوکر انفرادی مردان داشت.

امروز (سه‌شنبه) بازی‌ها از مرحله نیمه نهایی پیگیری شد که حضور دو ایرانی و چینی در بین چهار نفر پایانی نکته جالب این مرحله بود.

در نخستین دیدار برای صعود به فینال سهیل واحدی برابر زینتونگ ژائو از چین قرار گرفت و با قبول شکست ۵ بر ۲ مقابل این حریف از راهیابی به دیدار پایانی بازماند و به مدال برنز بازی‌های داخل سالن آسیا بسنده کرد.

واحدی پیش از این در نخستین گام نماینده هنگ کنگ را چهار بر صفر شکست داده بود. او در مرحله یک هشتم دائگیو لی از کره جنوبی را چهار بر سه مغلوب کرد و با پیروزی ۴ بر ۳ برابر کمال چاولا از هند به جمع چهار نفر پایانی راه پیدا کرد.

در  دیگر بازی مرحله نیمه نهایی حسین وفایی به مصاف یولانگ ژو از چین رفت و توانست در یک بازی سخت ۴ بر ۳ برابر این حریف به پیروزی برسد و به فینال صعود کند.

وفایی برای کسب مدال طلا به مصاف زینتونگ ژائو از چین می‌رود و امیدوار است با پیروزی در فینال انتقام شکست هم تیمیش را نیز بگیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج