سرمربی کنونی وستهام رقیب سرمربی پیشین تیم ملی ترکیه برای سرمربیگری ترابزون اسپور شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در حالی که رسانه‌های ترکیه‌ای خبر از علاقه‌مندی سران باشگاه ترابزون اسپور به استخدام فاتح تریم داده‌اند، سایت «اسپورکس» ترکیه مدعی شد این باشگاه ترکیه‌ای همچنین وضعیت اسلاون بیلیچ، سرمربی وستهام را نیز زیر نظر دارند. این مربی کروات در فصل جاری لیگ برتر شروعی ضعیف داشته و تیمش از 6 بازی اول خود تنها 4 امتیاز کسب کرده و در آستانه اخراج از این تیم انگلیسی قرار دارد.  بیلیچ 49 ساله بین سال‌های 2013 تا 2015 هدایت بشیکتاش ترکیه را نیز بر عهده داشته است.

در حالی که ادعا شده فاتح تریم با سران باشگاه ترابزون اسپور ترکیه برای قبول هدایت این تیم به توافق رسیده است، سایت «هابر 10» ترکیه خبر داد سران باشگاه ترابزون اسپور که از نتایجی که تیم‌شان با سرمربیگری اِرسون یانال کسب کرده، ناراضی هستند، از این رو به دنبال استخدام فاتح تریم، سرمربی پیشین تیم ملی ترکیه یا رضا چالیمبای، سرمربی کنونی آنتالیااسپور هستند و تماس‌هایی هم با این دو مربی داشته اند.

بر اساس این گزارش، فاتح تریم 64 ساله قرار است در این هفته به پیشنهاد باشگاه ترابزون اسپور پاسخ دهد، اما شانس رضا چالیمبای برای احراز این پست بیشتر از تریم به نظر می‌رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج