سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن با وجود کسب تساوی برابر مون پلیه از عملکرد شاگردانش راضی است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن سرانجام بعد از شش پیروزی پیاپی در رقابت‌های لیگ فرانسه امتیاز از دست داد.

شاگردان اونای امری که در خانه مون پلیه به میدان رفتند با تساوی بدون گل متوقف شدند تا اختلاف این تیم با موناکو تیم دوم جدول رده‌بندی تنها به یک امتیاز کاهش پیدا کند.

امری با وجود تساوی از عملکرد شاگردانش و نتیجه‌ بازی راضی است. او در نشست خبری بعد از بازی، گفت‌: بازی بسیار خوبی بود. نمی‌توانم از کسب این تساوی ناراحت یا خشمگین باشم. فصل قبل در همین ورزشگاه با سه گل تن به شکست دادیم و این نشان می‌دهد که مون‌پلیه تیم بسیار خوبی است. باید بگویم که وضعیت بد چمن ورزشگاه روی بازیکنان ما تاثیر گذاشت. در بسیاری از قسمت‌های زمین به ویژه‌ نقطه پنالتی‌ چمن وجود نداشت و طبیعی است که انتظار بازی خود در چنین شرایطی درست نیست.

او ادامه‌ داد: مون‌پلیه برای متوقف کردن ما به بازی دفاعی روی آورده بود و همه فضاها را بسته بود. آنها در کارهای دفاعی بسیار خوب ظاهر شدند. من توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما چون حریف بسته بازی می‌کرد و سرعت لازم را نداشیم نتوانستیم به گل برسیم.

نیمار در این دیدار غایب بود و در فهرست تیم امری قرار نگرفت. سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن درباره حضور نیمار در دیدار برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان آسیا، گفت‌: تا این دیدار حساس سه روز دیگر باقی مانده است و هنوز تصمیم نهایی را نگرفته‌ایم. اگر همه چیز خوب باشد و مشکلی وجود نداشته باشد نیمار بازی خواهد کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج