مبارز وزن ۵۸- کیلو گرم ایران با قبول شکست ۲۵ بر ۲۳ در دیدار نخست برابر دارنده عنوان قهرمانی جهان از کره جنوبی از دور رقابت‌های تکواندو گرند پری مراکش حذف شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مرحله دوم مسابقات گرندپری تکواندو در سال ۲۰۱۷، از دیروز (جمعه) و در چهار وزن المپیکی مردان و زنان با حضور ۲۲۵ تکواندوکار از پنجاه و شش کشور در شهر "رباط" مراکش آغاز شد  و سه روز به طول می‌انجامد.

در روز دوم این رقابت‌ها امروز(شنبه) مبارزات اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم بانوان آغاز شد و تکواندوی ایران دو نماینده در وزن ۵۸- کیلوگرم داشت.

محمد کاظمی در مرحله یک شانزدهم نهایی در نخستین گام با قرعه‌ای سخت روبرو شد و به مصاف یون جو جئونگ از کره جنوبی که مدال طلای قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۷ را در اختیار دارد و در رتبه بیستم برترین تکواندو کاران جهان قرار دارد، رفت و در پایان ۲۵ بر ۲۳ نتیجه را واگذار کرد و با این شکست از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

فرزان عاشورزاده دیگر نماینده ایران در وزن ۵۸- کیلو گرم در دور نخست با قرعه استراحت مواجه شده و در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برنده گاشیم مگمدوف از آذربایجان، نایب قهرمان جهان در سال ۲۰۱۶ و مصطفی کاما از سنگال که مدال برنز قهرمانی آفریقا ۲۰۱۶ را در کارنامه دارد، می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج