سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: اتفاقات در جام‌حذفی اشتباهات داوری نبود و ظلم بود و به واسطه همین ظلم جام حذفی را از دست دادیم و استنباط آقایان این بود که سال گذشته ذوب‌آهن تیم اخلاق شده است و من هم طرف آقایان هستم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار کرد: از آقای اصفهانیان عزیز یک سوال دارم پیش از اینکه به سراغ بازی فردا برویم؛ او از افراد مخلص در فوتبال است و سوالی که از ایشان دارم اینکه چه کسی پاسخگو ظلم به تیم ذوب‌آهن است.

وی افزود: اتفاقات در جام‌حذفی اشتباهات داوری نبود و ظلم بود و به واسطه همین ظلم جام حذفی را از دست دادیم و استنباط آقایان این بود که سال گذشته ذوب‌آهن تیم اخلاق شده است؛ طرف آن‌ها هم قلعه‌نویی است که اگر این رفتار را انجام دهند، افرادی که ضد قلعه‌نویی هستند کار خود را انجام می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ادامه داد: در حالی که هواداران و سرمربی تیم در حال سکته و ناراحتی بودند، داور مسابقه خندان از زمین خارج می‌شود؛ ما به دنبال حق هستیم و از ما که گذشت اما امیدوارم در آینده این اتفاقات رخ ندهد.

وی عنوان کرد: پیش از این نیز از این اتفاقات وجود داشت اما در بازی با سپاهان و فجر واقعا به ما ظلم شد و اگر مشکل‌شان من هستند بگویند که من بروم تا به این تیم ضربه نخورد و اگر نیست چرا رسیدگی نمی‌شود.

قلعه‌نویی ادامه داد: هرکسی چراغ قرمز را رد کند جرم کرده است اما به آقای فغانی پاداش دادند و منتظر پاداش به حاج ملک هم هستیم تا حق و عدالت رعایت شود؛ چون ذوب‌آهن تیم اخلاق‌مدار است یا با طرفداران خاص، نباید به آن ظلم شود.

وی تأکید کرد: امیدواریم رسیدگی شود اما مطمئن هستم که نمی‌شود چون طرفشان من هستم؛ از آقای اصفهانیان مطمئن هستم و امیدوارم هرچه زودتر رسیدگی شود و معتقدم به ما ظلم شده است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بیان کرد: برنامه‌ای که من راجبش صحبت می‌کنم از روی صورت بازیکن ما رد شده‌اند اما نشان نمی‌دهند و یک صحنه دیگر را بزرگ می‌کند؛ نه داور سوت می‌زند و نه آن برنامه نشان می‌دهد.

وی مطرح کرد: رجب‌زاده و وحید محمد‌زاده را نداریم؛ طبق قانونی که آقایان درست کرده‌اند و از آن‌جایی که خودشان فوتبال بازی نکرد‌ه‌اند این قوانین را می‌سازند، بازیکن برزیلی ما نمی‌تواند بازی کند؛ برزیل چند لیگ دارد و با جابجا کردن بازیکن در لیگ‌های خود جریان مالی ایجاد می‌کنند و این بازیکن تیم ما را دوست دارد و چند هفته است که نمی‌تواند بازی کند اما دوست دارد اینجا بماند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج