رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن واکنش خونسردانه‌ای به جنجال‌های شکل گرفته به خاطر ولخرجی او و همکارانش برای خرید نیمار و امباپه نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، پرداخت 222 میلیون یورو از سوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به عنوان غرامت فسخ قرارداد نیمار با بارسلونا و نیز عقد قراردادی دیگر میان این باشگاه با کایلیان امباپه - قراردادی که فصل اولش قرضی است اما رقم آن به 180 میلیون می‌رسد - صدای بسیاری از اهالی فوتبال اروپا را درآورده است. حتی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) هم پرونده‌ای را برای رسیدگی به تخلفات احتمالی این باشگاه برای نقض قانون بازی جوانمردانه مالی به جریان انداخته است. با این وجود ناصر الخلیفی رئیس باشگاه فرانسوی خونسرد است و به منتقدانش توصیه کرد که برای متهم کردن PSG‌ تلاش نکنند.

الخلیفی به نشریه تلگراف انگلیس گفت: در 6 سال گذشته ما تلاش کرده‌ایم که درآمدهای‌مان را افزایش دهیم و به لطف افزایش بلیت‌فروشی، قراردادهای اسپانسری، حق پخش تلویزیونی و جوایز و پاداش‌‌هایی که در دو فصل اخیر گرفته‌ایم، درآمدمان از 90 به 500 میلیون یورو افزایش پیدا کرده است. همچنین تخمین می‌زنیم که این درآمد 20 تا 40 درصد دیگر افزایش پیدا کند.

الخلیفی ادامه داد: یک سال دیگر تا ماه ژوئن سال 2018 فرصت داریم تا خودمان را به معیارهای تعیین شده در قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا برسانیم. پیام ما به همه این است که خونسردی‌تان را حفظ کنید و به فکر پروژه‌های باشگاه خودتان باشید. ما هم روی پروژه خودمان تمرکز می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج