۱۲کماندار معلول در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی، ۱۷ شهریور راهی پکن چین می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی تیروکمان معلولان برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی تیروکمان که در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در پکن چین برگزار می‌شود، ۱۷ شهریور راهی این رقابت‌ها می‌شود و مسابقات از ۲۰ شهریور به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

پنجمین و آخرین اردوی تیم ملی تیروکمان برای شرکت در رقابت‌های جام جهانی در کارخانه مجموعه ورزشی الیاف واقع در جاده شهریار در حال برگزاری است و تا ۱۶ شهریور ادامه خواهد داشت.

کمانداران اعزامی به این تورنمنت در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان عبارتند از هادی نوری، علی سینا منشاء‌زاده و رمضان بیابانی (کامپوند مردان)، سمیه عباسپور، فرزانه عسگری و راضیه شیرمحمدی (کامپوند بانوان)، غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی‌پور و اصغر زارعی‌نژاد (ریکرو مردان) و زهرا نعمتی، سمیه رحیمی و زهرا دلخوش(ریکرو زنان) ۱۲ ورزشکار اعزامی به جام جهانی پکن چین را تشکیل می‌دهند.

هدایت این تیم را مجید کهتری (سرمربی)، جبرائیل عبادی و لیلا سخائی‌فر مربیان مردان و زنان و مهرداد غلامی کمک مربی برعهده دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج