در حالی که مهلت خرید بازیکن در تمام لیگ‌های اروپایی به پایان رسیده است، سازمان لیگ فوتبال اسپانیا هنوز به تیم‌های این کشور اجازه جذب بازیکن جدید می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از نشریه سان، باشگاه بارسلونا هنوز هم این فرصت را دارد که با فیلیپه کوتینیو، مهاجم برزیلی لیورپول یا ریاض محرز، هافبک الجزایری لسترسیتی قرارداد ببندد و این در حالیست که بازار نقل و انتقالات در همه لیگ‌های اروپایی تعطیل شده است. در حقیقت تنها لیگ فوتبال اسپانیا هنوز به باشگاه‌های این کشور اجازه خرید بازیکن می‌دهد و آنها می‌توانند تا پایان امشب بازیکن جدید جذب کنند.

اگرچه بازار نقل و انتقالات در انگلیس به پایان رسیده است اما باشگاه‌های جزیره برای فروش بازیکن مشکلی ندارند و به این ترتیب لیورپول و لسترسیتی که دو بازیکن‌شان در فهرست خرید بارسایی‌ها قرار گرفته، می‌توانند مجوز خروج آنها را صادر کنند.

با این حال کار بارسلونا برای خرید بازیکن جدید سخت به نظر می‌رسد به خصوص در مورد کوتینیو چون لیورپول موضع قبلی‌اش را حفظ کرده است، ضمن اینکه با تعطیلی بازار در انگلیس و ناتوانی قرمزپوشان مرسی‌ساید برای پیدا کردن مهره جایگزین کوتینیو، حتی یک پیشنهاد نجومی از سوی کاتالان‌ها هم ممکن است نتواند تیم تحت هدایت آنتونیو کونته را برای فروش بازیکن برزیلی‌‌اش متقاعد کند. با این حال بعید نیست که بارسلونا آخرین تلاش خود را انجام دهد.

در همین حال لسترسیتی هم منتظر دریافت پیشنهاد از بارسلونا باری خرید ریاض محرز هافبک الجزایری است. با تمام شدن مهلت خرید بازیکن در سایر لیگ‌ها، دیگر مشتریان محرز از جمله رم، آرسنال و چلسی نمی‌توانند او را بخرند و بارسا الان تنها تیمی است که فرصت عقد قرارداد با بهترین بازیکن لیگ برتر در فصل 16-2015 را دارد.

فدراسیون فوتبال الجزایر به محرز اجازه داده اردوی تیم ملی این کشور را ترک کند و او نیز به پاریس سفر کرده است تا فرصت عقد قراردادی دیرهنگام برای خروج از لسترسیتی را از دست ندهد. لسترسیتی روی محروز 45 میلیون پوند قیمت گذاشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج