روبرتو مارتینس از برد پرگل تیمش برابر جبل الطارق در انتخابی جام جهانی ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرورلد، تیم ملی بلژیک موفق شد در انتخابی جام جهانی با ۹ گل جبل الطارق را شکست دهد که در این دیدار روملو لوکاکو توانست هت تریک کند و ۳ گل برای تیمش به ثمر برساند.  

روبرتو مارتینس، سرمربی تیم ملی بلژیک بعد از برد پرگل شیاطین سرخ اروپا گفت: از همه نظر عالی بودیم و توانستیم به آن چه در تمرینات به دنبال ان بودیم برسیم. این بازی بود که نمی‌خواستیم چیزی را به حریف واگذار کنیم و دوست داشتیم ریتم بازی و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشته باشیم که خوشبختانه به تمام این اهداف رسیدیم. این بازی برای دیدار حساس با یونان به عنوان دیدار تدارکاتی خوبی بود. حالا به دیدار با یونان فکر می‌کنیم که اهمیت زیادی برای ما دارد چون خارج از خانه برگزار می‌شود و برای صعود به جام جهانی بسیار مهم است.

سرمربی بلژیک در پایان درباره اخراج اکسل ویتسل گفت: من هنوز این صحنه را ندیدم و نمی دانم که او مرتکب خطا شده است یا خیر. قطعا نبود او را در بازی بعدی تیم در یونان احساس خواهیم کرد ولی بازیکنان خوبی داریم که می توانند جای خالی او را پر کنند. ما مروان فلاینی را داریم که در این دیدار استراحت کرد و می‌تواند در یونان به میدان برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج