سرمربی تیم ملی آرژانتین از نتیجه کسب شده برابر اروگوئه در انتخابی جام جهانی ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، بامداد امروز (جمعه) رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از دیدارها اروگوئه و آرژانتین در دیداری حساس برابر هم به میدان رفتند که این دیدار برنده‌ای نداشت و در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

خورخه سامپائولی، سرمربی آرژانتین بعد از توقف تیمش برابر اروگوئه گفت: این نتیجه‌ای نبود که به دنبال آن باشیم. نیاز به پیروزی داشتیم تا بتوانیم شرایط خوبی برای صعود به جام جهانی پیدا کنیم ولی با این نتیجه ما هنوز در منطقه صعود مستقیم به جام جهانی قرار نداریم. 

این بازی اولین حضور خورخه سامپائولی روی نیمکت تیم ملی این کشور بود که بدون گل به پایان رسید تا آلبی سلسته هم‌چنان در رده پنجم قرار داشته باشند. او برای این بازی از لیونل مسی، مائورو ایکاردی و پائولو دیبالا در خط حمله خود استفاده کرد ولی با این حال این ۳ مهاجم نتوانستند موفق باشند و دروازه حریف را باز کنند. 

او در پایان با حمایت از مهاجمان خود در این دیدار گفت: هر ۳ مهاجم ما در این دیدار تلاش کردند. حتی یک ضربه پنالتی برای ما می توانست گرفته شود که این‌طور نشد. با این حال مهاجمان من تلاش خودشان را کردند و من از همین تلاش راضی هستم. از مسی هم خیلی راضیم چون تلاش زیادی کرد و به نظرم بهترین بازیکن زمین بود و موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کرد.

آرژانتین در بازی بعدی خود باید برابر تیم قعرنشین ونزوئلا به میدان برود که این دیدار در بوینوس‌آیرس برگزار می شود و پیروزی در این دیدار می‌تواند تا حدی آرامش را به آرژانتین بازگرداند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج