سرمربی تیم ملی پرتغال بعد از پیروزی پر گل برابر جزایر فارو از اعتمادش برای صعود این تیم به جام جهانی گفت.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از رکورد، تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال دیشب (پنجشنبه) با درخشش کریستیانو رونالدو پنج بر یک جزایر فارو را شکست داد.

هم چنان تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئیس با سه امتیاز بیشتر از پرتغال در صدر جدول رده‌بندی   گروه قرار دارد. فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال بعد از این پیروزی، گفت‌:  حالا سه فینال دیگر برای ما باقی‌ مانده است. امشب خیلی مهم بود که بتوانیم یک پیروزی خوبی را به دست بیاوریم. من حتم دارم که تیم‌ ‌ملی فوتبال  پرتغال به جام جهانی صعود می‌کند. در پانزده ‌دقیقه شروع بازی حریف ما را تحت فشار قرار داد،  ولی ما رفته رفته اشتباه‌های شروع بازی را جبران کردیم و توانستیم به برد برسیم. در نیمه دوم فوتبالی که می خواستیم را  ارائه دادیم و خوشحالم که برد دلچسب و پر گلی را به دست آوردیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در پایان گفت‌: صرف نظر از هر چیزی باید در حال‌ حاضر به مسابقه با مجارستان فکر  کنیم. بازی سختی در خارج از خانه پیش رو داریم که سخت و پیچیده است، اصلا نباید در حال‌ حاضر به سوئیس فکر کرد.

در اروپا تیم‌های صدرنشین ۹ گروه به صورت مستقیم به جام جهانی روسیه راه پیدا خواهند کرد و بهترین تیم‌های دوم گروه نیز برای صعود به جام جهانی باید در پلی‌آف به مصاف هم بروند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج