وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر تکمیل طرح‌های نیمه کاره ورزشی در دولت دوازدهم گفت: غنی سازی اوقات فراغت و حل مشکلات جوانان در دستور کار جدی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در بدو ورود به ارومیه و در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در حال حاضر چهار هزار طرح عمرانی نیمه تمام ورزشی در کشور وجود دارد که تکمیل آنها با اولویت بندی و همراهی مدیران استانی به سرعت در دستور کار قرار می گیرد. همچنین امسال 700 طرح نیمه تمام ورزشی در سطح کشور به بهره‌برداری می‌رسد.

وی توجه ویژه دولت دوازدهم به جوانان را نیز یادآور شد و اظهار کرد: غنی سازی اوقات فراغت و حل مشکلات جوانان در دستور کار جدی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.

وی هدف از سفر به ارومیه را بررسی وضعیت و ظرفیت‌های آذربایجان غربی در حوزه ورزش عنوان کرد و ادامه داد: این استان توانمندی‌های ارزنده ورزشی به ویژه در حوزه‌های قهرمانی دارد که می توان آنها را شکوفا کرد.

به گفته سلطانی‌فر،  علاوه بر رشته‌هایی نظیر والیبال، ورزش‌های پایه به ویژه در مناطق مرزی این استان پیشرفت خوبی داشته است و زمینه لازم برای شکوفایی این ورزش‌ها باید فراهم شود.

وزیر ورزش و جوانان امروز به عنوان نماینده دولت دوازدهم به آذربایجان غربی سفر کرده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج