رسانه‌های کره‌ای بعد از انتقادات کارلوس کی‌روش از امکانات تیم ملی ایران در کره، شروع به جنگ روانی و بهانه تراشی کردند و معتقدند که امکانات کره جای انتقاد ندارد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از SP، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران برای بازی با کره جنوبی راهی این کشور شده است و تمرینات خودش را با حضور 14 بازیکن آغاز کرده است. قرار است لژیونرها نیز به زودی به تمرین تیم‌ ‌ملی ‌اضافه شوند تا ملی‌پوشان با تمام قدرت خودشان را برای بازی با کره جنوبی آماده کنند.

بعد از جلسه تمرینی روز یکشنبه ملی‌پوشان در زمین بازی‌های آسیایی، کارلوس کی‌روش به انتقاد از این امکانات پرداخت و گفت‌: کره‌ای‌ها باید به خاطر این امکانات خجالت بکشند، چون آنها میزبان جام جهانی بودند، ولی بدترین امکانات و زمین تمرین را در اختیار ما قرار دادند.

رسانه‌های کره ای این صحبت‌های کارلوس کی‌روش را رد کردند و عنوان کردند که مربی پرتغالی طبق معمول به دنبال بهانه تراشی و جنگ روانی است.

روزنامه‌ SP در این باره نوشت: وقتی کره جنوبی برای برگزاری بازی دور رفت خود به ایران رفت، زمین تمرین آرارات را ایرانی‌ها در اختیار تیم‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی قرار دادند که از شرایط بسیار بدی برخوردار بود. نور کم پرژکتورها و زمین سفت یکی از عمده‌ترین مشکلات بود، علاوه بر این ایران زمینی را انتخاب کرد که فاصله زیادی تا هتل اقامت داشت و همین باعث می‌شد تا زمان زیادی را در ترافیک عجیب تهران به هدر رود.

کره‌ای معتقدند به همین خاطر نباید کارلوس کی‌روش از این موضوع گلایه ای داشته باشد، چون کره چند ورزشگاه را به ایران پیشنهاد داد و ایران خود این زمین را برای تمرین  ملی‌پوشان انتخاب کرد.

در حالی که امکانات تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در کره جنوبی ضعیف است، رسانه‌های کره ای نمی‌خواهند که این موضوع پذیرا باشند و در اقدامی زیرکانه معتقد هستند که این اقدام آنها پاسخی برای اقدام فدراسیون فوتبال ایران در قبال آنها در سال گذشته میلادی بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج