رئال مادرید با گلزنی مهاجم اسپانیایی‌اش از شکست برابر والنسیا فرار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در مهمترین بازی هفته دوم لالیگا بامداد دوشنبه رئال مادرید برابر والنسیا قرار گرفت و این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

مادرید از ابتدا به دنبال باز کردن دروازه تیم مهمان بود. کریم بنزما یک فرصت خوب  داشت که به بیرون رفت. حمله‌های سفدپوشان ادامه داشت تا این که مارکو آسنسیو در دقیقه ۱۰ با اشتباه بازیکنان والنسیا صاحب توپ شد و با یک شوت زیبا گل نخست بازی را به ثمر رساند. به نظر می‌رسید مادرید پس از این گل به راحتی بتواند مهمانش را شکست دهد اما والنسیا خیلی زود بازی را به تساوی رساند.

کارلوس سولر در دقیقه ۱۸ دروازه سفیدپوشان را باز کرد. میزبان پس از دریافت گل باز هم به حمله‌هایش ادامه داد. بنزما چند موقعیت گل را تبدیل به گل نکرد و برخی از بازیکنان نیز فرصت‌هایی را از دست دادند. در نهایت نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم مادرید  یک تعویض انجام داد و متیو کواچیچ جانشین ایسکو شد. میزبان حریفش را بیشتر تحت فشار قرار داد اما فرصت‌ها از دست رفتند. درخشش دروازه‌بان والنسیا یا توپ گیری‌های به موقع بازیکنان حریف مانع از گلزنی سفیدپوشان شد. از طرفی والنسیا سعی داشت از طریق ضد حمله دروازه مادرید را باز کند. بازی کمی در این لحظات خشن شده بود و باعث شد داور چند کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان دهد.  سهم تیم مهمان بیشتر بود.

 

شوت دنی پارخو از روی ضربه آزاد با مهار خوب کیلور ناواس همراه شد تا بازی با تساوی در جریان باشد. گرت بیل در دقیقه ۷۴ تعویض شد و لوکاس واسکس به جای مهاجم ولزی به زمین آمد. در این لحظات والنسیا بیشتر به سمت دروازه مادرید حمله می‌کرد و در نهایت به گل دوم دست یافت. کندوگبیا در دقیقه ۷۷ والنسیا را دو بر یک پیش انداخت. آسنسیو توانست بار دیگر گلزنی کند و بازی را در دقیقه ۸۳ به تساوی برساند. او از طریق ضربه آزاد این گل را به نام خود ثبت کرد. بنزما در دقایق پایانی یک فرصت دیگر گلزنی را از دست داد. مهاجم فرانسوی در وقت‌های اضافه با بدشانسی رو به رو شد و ضربه سرش به تیرک دروازه برخورد کرد. سیمونه زاتزا نیز می‌توانست گل سوم والنسیا را به ثمر برساند و فرصت گلزنی‌اش را از دست داد.

مادرید در نبود کریستیانو رونالدو و سرخیو راموس (به علت محرومیت) بالاخره متوقف شد و نتوانست به پیروزهای اخیرش ادامه دهد.

سفیدپوشان با چهار امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارند.

پیش از این دیدار سویا با یک گل توانست ختافه را شکست دهد. لگانس با نتیجه مشابه برابر اسپانیول پیروز شد و اتلتیک بیلبائو یک بر صفر ایبار را شکست داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج