سرمربی منچستریونایتد درباره قرعه تیمش در لیگ قهرمانان و بازگشت زلاتان به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد توانسته است لیگ برتر را خوب شروع کند و حالا باید در هفته سوم این رقابت‌ها برابر لسترسیتی به میدان برود.

در این بین خبر بازگشت زلاتان ایبراهیموویچ باعث خوشحالی هواداران این تیم انگلیسی شده است. ژوزه مورینیو درباره بازگشت ستاره سوئدی به تیمش گفت: بعید می‌دانم او تا ژانویه بتواند برای تیم بازی کند. او اگر بتواند خود را به من اثبات کند، می‌تواند در ترکیب تیم قرار گیرد ولی اگر بازیکنان دیگر این اجازه را به او ندهند، فرصت بازی نخواهد داشت. من فقط سعی می‌کنم با بازیکنانم صداقت داشته باشم و هر کسی که خوب بود بازی کند. در تیم من بازی کردن هیچ بازیکنی تضمین شده نیست و هر کسی که می‌خواهد بازی کند باید خود را به من ثابت کند تا فرصت بازی کردن داشته باشد.

سرمربی یونایتد درباره قرعه تیمش در لیگ قهرمانان اروپا که در آن منچستریونایتد با بازل، بنفیکا و زسکا همگروه شده است گفت: گروه ما اصلا گروه آسانی نیست. این گروه گمراه کننده است. شاید رقابت برای صعود از این گروه خیلی پیچیده شود. من برابر بنفیکا در لیگ قهرمانان بازی نکردم ولی می‌دانم که ورزشگاه بزرگی دارد و تیم شرایط خیلی سختی آنجا خواهد داشت. برابر بازل در لیگ قهرمانان بازی سختی داشتیم و شکست خوردم و برابر زسکا هم فکر کنم آخرین بار یونایتد برابر این تیم در لیگ قهرمانان به مشکل خورد و نتوانست پیروز شود.

منچستریونایتد باید در هفته سوم لیگ برتر برابر لسترسیتی به میدان برود که دو سال پیش قهرمان لیگ برتر شد.

آقای خاص در پایان گفت: من صادقانه فکر نمی‌کنم لسترسیتی توان قهرمانی در لیگ برتر داشته باشد ولی به نظرم لستر مثل همان تیم دو سال پیش است. آنها هفته اول ۴ بر ۳ برابر آرسنال شکست خوردند ولی می‌توانستند شکست نخورند. در هفته دوم در خانه به برد رسیدند و در لیگ کاپ هم برنده شدند و قطعا دیدار دشواری برابر آنها خواهیم داشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج