یک سایت کره‌ای در گزارشی به حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران پرداخته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اولسان، دو تیم ایران و کره جنوبی باید در پنجمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی روسیه برابر هم به میدان بروند. به نظر می‌رسد جنجال‌آفرینی روزنامه‌های کره‌ای قبل از این دیدار تمامی ندارد. در جدیدترین حاشیه‌ای که روزنامه‌های کره ای ایجاد کردند، آمده است:

کارلوس کی‌روش مهم‌ترین چهره در تغییر فوتبال ایران بوده است که توانسته به طور کلی ایران را متحول کند و به برترین تیم آسیا تبدیل کند. عملکرد خوب کی‌روش در تیم ملی ایران باعث شده که ایران به راحتی جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد و این برای اولین بار است که ایران توانسته به دو دوره جام جهانی راه یابد. با این حال جنجال‌ها و اعتراض‌های این مربی در طول چند سال اخیر همواره باعث شده که رقیبان حس بدی نسبت به او پیدا کنند.

کی‌روش ایران را تیم اول آسیا کرده ولی در عین حال با رفتارهای عجیب خود در کنار زمین باعث شده که جنجال‌های زیادی ایجاد شود. او مانند کوهی است که باید ریخته شود و این بار تیم ملی کره جنوبی فرصت دارد تا با برد در دیدار خانگی به این مهم دست یابد و ایران را شکست دهد.

کی‌روش در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ بعد از راه یابی ایران به جام جهانی، دستان گره کرده خود را به نیمکت کره نشان داد و سر و صدای زیادی در ورزشگاه ایجاد کرد. مشت‌های گره کرده این مربی هیچ‌گاه از یاد نخواهد رفت. در سایر دیدارها مانند دیدار رفت ایران و کره نیز که با جنجال همراه بود، این مربی را بار دیگر دیدیم که در حال جنجال در کنار زمین است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج