مهاجم نیویورک سیتی برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی به تیم ملی اسپانیا دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، یولن لوپتگی امروز بعد از ظهر (جمعه) فهرست ۲۳ نفره تیم ملی اسپانیا برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را اعلام کرد که مهم‌ترین اتفاق حضور داوید ویا در فهرست است.

مهاجم نیویورک‌سیتی آخرین بار در ژوئن سال ۲۰۱۴ برای تیم ملی به میدان رفته بود. او در جام جهانی برزیل برابر استرالیا به میدان رفت. ویا  که تاکنون ۹۷ بازی ملی انجام داده است با ۵۹ گل برترین گلزن لاروخاست.

مهاجم اسپانیایی که در قهرمانی لاروخا در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی تاثیرگذار بود پس از درخشش در نیویورک سیتی دوباره پس از سه سال فرصت حضور در تیم ملی را پیدا کرد. او در ۲۵ بازی برای نیویورک ۱۹ گل به ثمر رسانده است.

در فهرست ۲۳ نفره لاروخا نام دیگو کاستا دیده نمی‌شود. مهاجم چلسی حتی در تمرینات پیش فصل تیم انگلیسی شرکت نکرد و به همین خاطر او جایی در تیم ملی نداشت. سوسو یکی دیگر از بازیکنان جدید لاروخا است. مارکوس آلونسو، سرخی روبرتو و یارامندی از دیگر غایبان این فهرست هستند.

اسپانیا یازدهم و چهاردهم شهریور به ترتیب به مصاف ایتالیا و مقدونیه خواهد رفت. در ادامه به ۲۳ بازیکن لاروخا برای این بازی‌ها اشاره می‌شود:

دروازه بان

کپا، دخئا، رینا

مدافع
آسپیلیکوئتا، کارواخال، ناچو، پیکه، راموس، بارترا، مونرئال، یوردی آلبا

هافبک
سائول، بوسکتس، کوکه، اینیستا، تیاگو، ایسکو، مارکو آسنسیو، سوسو

مهاجم
پدرو، ویتولو، سیلوا، موراتا، دئولوفئو، یاگو آسپاس، ویا

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج