تیم‌ ‌ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی جهان اردوی آمادگی خود را از امروز آغاز می‌کند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، مسابقات قهرمانی جهان اهداف پروازی از هشتم شهریورماه به میزبانی کشور روسیه در شهر مسکو آغاز می‌شود و تا بیستم شهریور ادامه‌ دارد. تیم‌ ‌ملی اهداف پروازی کشورمان نیز در دو بخش مردان و زنان به این رقابت‌ها شرکت می‌کند.

به همین منظور اردوی آمادگی تیم‌ ‌ملی تیراندازی به اهداف پروازی کشورمان با حضور ورزشکاران رشته‌های تراپ و اسکیت از امروز (دوشنبه) ۳۰ شهریورماه به مدت هشت روز آغاز شده و تا هفتم شهریور در سایت اهداف پروازی ادامه‌ خواهد داشت.

در رشته تراپ مردان، محمد حسین پرورش‌نیا، امیرحسین آقازاده، علیرضا عسگری، علی قادریان، مهدی اکبری، در رشته اسکیت رامتین بشارتی، علی دوستی و علی احمدی و در رشته تراپ بانوان، مرضیه پرورش نیا، فاطمه امیر بهزادی و غزاله جهاندار به اردو فراخوانده شدند.

در بخش تراپ بانوان پیام رجایی و در تراپ و اسکیت مردان فرشید عبدالمحمدی به عنوان مربیان این رشته بر روند تمرین ورزشکاران نظارت دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج