رئال مادرید در نخستین بازی‌اش در لالیگا توانست دپورتیوولاکرونیا را شکست دهد و سه امتیاز بازی را را کسب کند.

به گزارش خبرگزاری موج، رئال مادرید بامداد دوشنبه در هفته نخست لالیگا برابر دپورتیوولاکرونیا قرار گرفت و با سه گل میزبانش را شکست داد.

میزبان بازی را خیلی خوب شروع کرد و حتی توانست دروازه مادرید را تهدید کند، اما اشتباه دروازه‌بان این تیم باعث شد گل نخست به نام سفیدپوشان به ثبت برسد. دروازه‌بان دپورتیوو توپ را دفع کرد و به کریم بنزما رسید. مهاجم فرانسوی به گرت بیل پاس داد و او  به راحتی دروازه میزبان را باز کرد.

دپورتیوو باز هم حمله کرد، اما گل دیگری دریافت کرد. کاسمیرو در دقیقه ۲۷ گل دوم مادرید را به ثمر رساند. در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و نیمه اول با پیروزی سفیدپوشان به پایان رسید.

دپورتیوو در نیمه دوم به دنبال جبران نتیجه بود، اما این اتفاق نیفتاد. در دقیقه ۵۰ درگیری بین بازیکنان به وجود آمد که به جریمه سرخیو راموس و فابیان منجر شد. در ادامه مادرید گل سوم را وارد دروازه میزبان کرد تا دپورتیوو کاملا از جبران نتیجه ناامید شود.

این گل توسط تونی کروس در دقیقه ۶۲ به ثمر رسید. سپس مادرید سه تعویضش را انجام داد و مارکو آسنسیو، مارکوس یورنته و لوکاس واسکس به میدان رفتند. داور در دقیقه ۸۹ یک پنالتی به نفع میزبان گرفت، اما ضربه فلورین آندونه به بیرون رفت.

در لحظات پایانی راموس به علت خطا با آرنج کارت زرد دوم خود را دریافت کرد و از بازی اخراج شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج