روابط عمومی فدراسیون فوتبال به گزارشی که در مورد تاریخ تأسیس این فدراسیون و عدم حضور اسلامیان و شیعی در هیئت رئیسه آن منتشر شده است، واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری موج، روابط عمومی فدراسیون به دنبال پخش گزارشی در برنامه پرونده رادیو ورزش و بازنشر آن با عنوان اتفاق عجیب و باورنکردنی در فدراسیون فوتبال؛ دو ناشناس جای شیعی و اسلامیان را گرفتند/ ریاست تاج یک سال دیرتر تمام می‌شود، پاسخی داده است که عیناً در زیر می‌خوانید:

«یکی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در مدیریت جدید فوتبال کشور ثبت فدراسیون فوتبال پس از 70 سال فعالیت غیررسمی بود که مطابق با قوانین می‌بایست انجام می‌شد. ایجاد نظم و انضباط کاری در هر نهادی مستلزم رعایت اصول اولیه و قانونی است که فدراسیون فوتبال با ثبت خود در اداره ثبت شرکت‌ها، دارای شناسه ملی که همچون کد ملی هویت اشخصاص حقوقی است گردد و گامی بزرگ در ایجاد شفافیت مالی و ساماندهی حساب‌های بانکی که مستلزم وجود شناسه ملی می‌باشد، برداشت. در خصوص اعضای هیئت موسسین نیز  ترکیبی از اعضای هیئت رئیسه فدراسیون و دو نفر از مسوولان مالی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال تعیین و ثبت شده است. مراتب جهت اطلاع اعلام می‌گردد».

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج