سرمربی تیم فوتبال اتلتیکو مادرید از تلاش‌‌های باشگاه برای حفظ بازیکنان مهم او در تابستانی که روخی بلانکو از خرید بازیکن محروم بود، تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، فصل جدید لالیگا از امشب (جمعه) آغاز می‌شود و اتلتیکو مادرید هم فردا در حالی به مصاف خیرونای تازه صعود کرده می‌رود که به دلیل محرومیت از خرید بازیکن تابستان، با همان تیم فصل گذشته‌اش کار خود را شروع می‌کند.

 دیه‌گو سیمئونه سرمربی روخی بلانکو در کنفرانس خبری پیش از این بازی به خبرنگاران گفت: بدون خرید بازیکنان جدید ما مجبوریم با همان بازیکنانی که در تیم‌مان داشتیم، خودمان را تقویت کنیم. باشگاه اما تلاش فراوانی برای نگه داشتن تمام بازیکنان مهمش انجام داد و کار مهمی صورت گرفت. کاملاً واضح است آنهایی که ماندند نسبت به باشگاه احساس تعلق خاطر دارند و این ارزش باشگاه را نشان می‌دهد. به نظر خیلی‌ها تصمیم آنها برای ماندن ممکن است برای‌شان گران تمام شود و به ضررشان باشد اما ما در این اتفاق نکات مثبتی می‌بینیم چون می‌دانیم که چطور باید بازی کنیم و این بنیان تیم‌مان را تقویت می‌کند.

سیمئونه ادامه داد:ما با اشتیاق و تواضع کارمان را در این فصل لیگ آغاز می‌کنیم و در زمین بازی خودمان را نشان خواهیم داد. مانند تمام مربیان و بازیکنان تمام لیگ‌ها، من هم از اینکه یک فصل دیگر می‌توانم رقابت کنم، هیجان زده‌ام. خیرونا تیم منظمی است و کاملاً می‌داند که چگونه باید بازی کند. چنین تیم‌هایی همیشه خطرناک هستند.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در پایان درباره احتمال پیوستن دیه‌گو کاستا، مهاجم چلسی به شاگردان او تأکید کرد: کاستا الان بازیکن ما نیست، پس درباره‌اش حرفی نمی‌زنم. چیزی که الان برایم از همه بیشتر اهمیت دارد، بازی برابر خیرونا و کسب 3 امتیاز آن است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج