سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برای پیروزی در دربی اصفهان بیشتر از ذوب‌آهن انگیزه داریم.

به گزارش خبرگزاری موج، زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: به کسانی که شهرآورد بزرگ اصفهان را پوشش می‌دهند خسته نباشید می‌گویم. طبیعی است که در هر شهرآوردی و به خصوص در شهرآورد اصفهان هر تیمی دوست دارد نشان دهد که از تیم مقابل با کیفیت‌تر است. ما با انگیزه‌تر هستیم و در همین سمت و سو حرکت می‌کنیم. باور دارم که فردا مقابل تیمی قدرتمند بازی می‌کنیم که شاید در یکی دو سال قبل با نواساناتی مواجه شده است.

او ادامه داد: ذوب‌آهن، دوست بزرگ من و پرافتخارترین مربی ایران را روی نیمکت دارد و می‌خواهد به سطح اول فوتبال ایران باز گردد. فردا بازی خوبی را مشاهده می‌کنیم که هواداران هر دو تیم نقش بزرگی در آن خواهند داشت و بر جذابیت‌های آن اضافه می‌کنند.

او ادامه داد: قصد من و سپاهان کسب پیروزی است. شاید ذوب‌آهن در لیگ هفدهم شروع بهتری از ما داشته اما ما دوست داریم که فردا برنده باشیم و بازیکنان مسیر واقعی پیروزی را پیدا کنند.

سرمربی کروات سپاهان همچنین درباره تجربه‌اش در داربی تهران گفت: سه مسابقه داربی را به یاد دارم. هر سه مسابقه علی‌رغم کیفیت بالا با نتیجه مساوی تمام شد. میل بیشتری نسبت به پیروزی داریم و می‌خواهیم مجددا به نوار پیروزی‌های خودمان که مدتی است از دست رفته بازگردیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج