سرمربی ایتالیایی چلسی تیمش را مدعی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر نمی‌داند.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، آبی‌پوشان لندن برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در رقابت‌های لیگ برتر امسال کار سختی پیش رو دارند. شاگردان آنتونیو کونته باید در اولین بازی خود در این فصل به مصاف برنلی بروند.

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی پیش از این بازی، گفت‌: امسال کار بسیار سختی پیش رو داریم و اگر شما از من بخواهید می‌گویم که ما شانس اول قهرمانی نیستیم. دقیقا مثل فصل گذشته است. هیچ کس اعتقاد نداشت که چلسی قهرمان لیگ می‌شود، در حال‌ حاضر من با این موافقم که مردم فکر کنند چلسی مدعی قهرمانی نیست. من این سوال را بارها توضیح داده‌ام و الان هم می گویم که امسال سخت‌ترین سال مربیگری من خواهد بود چون قبل از من مربیان زیادی بودند که بعد از قهرمانی در لیگ شغل خودشان را ازدست دادند.

روبرتو مانچینی، کلودیو رانیری و کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو قبلا چنین اتفاقاتی را تجربه کرده‌اند و بعد از قهرمانی در سال اول، در سال بعد از تیم خود اخراج شدند و باید ببینیم چنین شرایطی برای کونته نیز تکرار خواهد شد یا خیر.

سرمربی تیم قهرمان فصل قبل لیگ برتر در پایان ‌اضافه کرد: شرایط برای من خیلی واضح و مشخص است. من قراردادم را تا سال ۲۰۲۱ با چلسی تمدید کرده‌ام و به رفتن نیز فکر نمی‌کنم و تمام تمرکزم بر روی موفقیت با تیم است و امیدوارم که بتوانم امسال نتایج خوبی را با چلسی کسب کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج