وزیر ورزش و جوانان از پیگیری روند درمانی قهرمان سابق وزنه برداری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد علی فلاحتی نژاد قهرمان اسبق وزنه برداری ایران و جهان چند روزی است به دلیل نارسایی کلیوی و عفونت ریوی در مراقبت های ویژه بیمارستان به سر می برد که وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری روند درمانی این قهرمان وزنه برداری کشورمان عصر امروز جمعه بیستم مردادماه از او عیادت کرد.

مسعود سلطانی فر در این باره گفت: محمد علی فلاحتی نژاد یکی از قهرمانان ارزنده کشورمان است که سالها برای ایران افتخار کسب کرده و ما هم خودمان را متعهد می دانیم که نسبت به شرایط و وضعیت وی و دیگر ورزشکاران و قهرمانان کشور حساس باشیم و پیگیری کنیم.

سلطانی فر ادامه داد: متاسفانه بیماری فلاحتی نژاد با همه تلاش هایی که تیم پزشکی انجام داده مقداری حاد شده که البته رو به بهبودی است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در صحبت هایی که با رییس فدراسیون پزشکی ورزشی داشتم قرار شد با هماهنگی که با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام می دهیم یک تیم پزشکی دیگر برای بررسی های بیشتر و کامل تر روند درمان این قهرمان کشورمان را زیر نظر بگیرد تا اگر اقدامات دیگری لازم بود هر چه سریع تر برای بهبودی فلاحتی نژاد انجام دهند.

سلطانی فر گفت: ان شاءالله با پیگیری ها و اقداماتی که انجام می شود این ورزشکار خوب کشورمان بهبود پیدا می کند. ما همه تلاش و اقدامات لازم را برای تسریع این روند به کار می بندیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج