سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: برگزاری دوره های توجیهی مدیران،یک فرصت طلایی است.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت در حاشیه دومین دوره توجیهی و دانش افزایی مدیران تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی آقایان و بانوان عنوان کرد: ارتقا دانش مدیریت تیم های ملی از آن جهت مهم است که بالندگی و بهبود وضعیت انضباط تیمی، رعایت قوانین بین المللی و هدایت بهتر تیم ها از اصول مورد توجه فدراسیون فوتبال است. معتقدیم در این مسیر آموختن از استادان ارزشمند، برای همه ما یک فرصت بسیار طلایی است. شخصا خوشحالم در این دوره توجیهی در خدمت استاد بیدار مغز بودیم و به طور حتم تاثیرات مثبت چنین دوره هایی در آینده بیش از پیش به منصه ظهور خواهد رسید.

وی ادامه داد: رقابت داخل زمین را امروزه ابتدا باید در رقابت خارج از زمین جستجو کرد. موضوعی که بی شک به تلاش و تدبیر مدیران تیم ها مرتبط است. رقابت خارج از زمین، اما رفتار همراه با نظم و انضباط  در همه سطوح و شئون تیم هاست. در واقع مدیران تیم ها با رویکرد خود انضباط و شایستگی را در سطح تیم جاری می سازنند.

ساکت خاطرنشان کرد: به طور حتم دوستان ما در سازمان تیم های ملی، در تقویم خود برپایی چنین مراسمی را مدنظر دارند تا بتوانیم در مسیر ارتقا روند فعالیت های مدیران تیم های ملی گام های بلند و محکمی برداریم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج