دیشب در مسابقات دوی ۱۰۰ متر قهرمانی جهان یوسین بولت مغلوب جاستین گاتلین شد و شانس خود را برای کسب آخرین مدال طلای دوی ۱۰۰ متر جهان از دست داد. بولت معتقد است که با وجود این اتفاق او همچنان یکی از بهترین ورزشکاران جهان است.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از تلگراف، یوسین بولت بعد از شب تلخی که پشت سر گذاشت و شکستش مقابل گاتلین، گفت‌: من پیش از این به دنیا ثابت کردم که یکی از بهترین ورزشکاران جهان هستم. فکر نمی‌کنم که اتفاق دیشب (شنبه) چیزی را تغییر دهد. من سهم خود را برای پیشرفت ورزش انجام دادم و نشان دادم که ورزش در حال‌ بهتر شدن است. من سهم خود را انجام داده‌ام اما شما هستید که باید تصمیم بگیرید که من چه ارزشی در ورزش دارم. فکر می‌کنم که در طول این سال‌ها نشان دادم که خاص هستم و کارها را متفاوت انجام می‌دهم. فکر می‌کنم که دیگر کسی شبیه من نخواهد آمد.

بولت در ادامه درباره مسابقه دیشب (شنبه) خود در دوی ۱۰۰ متر، گفت‌: استارت زدنم کار را خراب کرد. معمولا بهتر از این می‌شد اما این بار درست انجام نشد و همین باعث شد که کار خراب شود. از حمایت‌های همه تشکر می‌کنم. هیچ وقت انتظار چنین جمعیتی را نداشتم. آنها باعث شدند که من بهترین‌هایم را به نمایش بگذارم. از تمام مردم لندن برای عشق و تحسین‌شان تشکر می‌کنم و متاسفم که نتوانستم آن چه آنها می‌خواستند را انجام دهم.

بولت درباره جاستین گاتلین نیز، گفت‌: او در طی این سال‌ها کارش را انجام داده است. امروز فکر می‌کنم که او بهترین بود.

یوسین بولت پیش از این سه بار در بازی‌های المپیک و سه بار در مسابقات جهانی مدال طلای دوی ۱۰۰ متر را کسب کرده بود. او در مسابقه دیشب رکورد ۹ ثانیه و ۹۵ صدم ثانیه را بر جای گذاشت. او سه صدم ثانیه دیرتر از گاتلین از خط پایان گذشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج