سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از دیدار برابر آمیان پرداخت و آنها را شایسته پیروزی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اکیپ، پاری سن ژرمن فصل جدید رقابت‌های لیگ فرانسه را با پیروزی آغاز کرد و توانست برابر آمیان با دو گل بازی را به سود خود به پایان برساند. اونای امری از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی است و آنها را شایسته پیروزی دانست.

سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن در نشست خبری بعد از بازی گفت: معمولا بازی نخست در هر رقابتی سخت است چرا که بازیکنان هنوز در شرایط بازی قرار نگرفته‌اند. ماه آگوست برای ما بسیار مهم است و نباید در این ماه نتایج بدی به دست آوریم. می‌خواهیم در فصل جاری بهترین عملکرد را داشته باشیم.

او ادامه داد: فضای بسیار خوبی در تیم به وجود آمده و بازیکنان از انگیزه خوبی برخوردار هستند. وجود چنین فضایی را باید به فال نیک گرفت. با آمدن نیمار به پاری سن ژرمن فضای تیم هم تغییر کرده و بدون شک چنین شرایطی به سود ما است و می‌خواهیم نهایت استفاده را از آن ببریم.

امری در پایان سخنان خود، گفت: خوشبختانه فصل جدید را با پیروزی آغاز کردیم. کسب سه امتیاز در دیدار نخست ضروری بود و به آن چه می‌خواستیم دست پیدا کردیم. بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم. هنوز به مرز آمادگی ۱۰۰ درصد نرسیده‌ایم. بازی به بازی بهتر می‌شویم. مهم کسب پیروزی در دیدار نخست بود که خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج