سرپرست تیم ملی والیبال گفت: حریفان تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی جهان بسیار قدرتمند بوده و ما کار سختی برای صعود به بازی‌های جهانی پیش‌رو داریم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر خوش‌خبر ظهر امروز در جمع خبرنگاران در محل اقامت تیم ملی در سرعین اظهار داشت: برنامه‌های تمرینی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران تا زمان شروع بازی‌ها در یک جدول زمانی تهیه شده و تلاش می‌کنیم که هر روز ساعت 5 بعد از ظهر در ورزشگاه رضازاده اردبیل تمرین داشته باشیم.

وی افزود: حریفان تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی بسیار قدرتمند هستند و تیم ما نیز خوشبختانه از آمادگی خوبی برخوردار است که امیدواریم با تکیه به توانمندی‌های بازیکنان و کادر فنی بتوانیم به مسابقات جهانی صعود کنیم.

سرپرست تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: از بین پنج تیم حاضر در این مسابقات دو تیم به مسابقات جهانی صعود می‌کند که ما تعریف حمایت تماشاگران اردبیلی را بسیار شنیده‌ایم و امیدواریم با حمایت مردم اردبیل و رسانه‌ها تیم ملی بتواند به بازی‌های جهانی صعود کند.

خوش‌خبر بیان کرد:‌ در حال حاضر 15 بازیکن همراه تیم ملی به اردبیل سفر کرده‌اند که یک بازیکن از این تعداد خط خورده و مابقی با تصمیم کادر فنی در این مسابقات حضور می‌یابند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج