سرمربی منچسترسیتی معتقد است تیمش هنوز تکمیل نشده است و به بازیکن جدید نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی در فصل نقل و انتقالات تابستانی خریدهای زیادی داشته است و به کل نسبت به فصل قبل متحول شده است. با این حال پپ گواردیولا بر این باور است که تیمش به بازیکن جدیدی نیاز دارد.

منچسترسیتی در دیداری دوستانه که اخرین دیدار دوستانه خود نیز بود با ۳ گل وستهام را شکست داد تا با قدرت به سراغ لیگ برتر برود.

پپ گواردیولا در آستانه شروع لیگ برتر انگلیس گفت: من هیچوقت مربی نیستم که نسبت به داشته هایم اعتراض کنم و از بازیکنانی که فصل قبل در اختیار داشتم راضی ام. با این حال نیاز به تغییر  را در تیم احساس کردیم و به همین خاطر تصمیم به جذب بازیکنان مورد نظر خودمان کردیم و از شرایطی هم که تاکنون داشتیم راضی هستیم ولی فکر می کنم به یک خرید دیگر نیاز داریم.

سیتی با گلهایی که گابریل ژسوس، سرخیو آگوئرو و رحیم استرلینگ به ثمر رساندند موفق شد با ۳ گل وستهام را از پیش روی بردارد تا پایانی خوش برای دیدارهای دوستانه خود داشته باشد.

گواردیولا اضافه کرد: در ۳ دیدار قبلی خودمان برابر تیم های خوب، توانستیم ۱۰ گل به ثمر برسانیم و تنها یک بار دروازه ما باز شد. از ثباتی که تیمم پیدا کرده است خوشحالم. ما باید به همین روش پیش برویم. در همه بازیها تیم برتر زمین بودیم و موقعیت های زیادی برای گلزنی ایجاد کردیم که برای ما اهمیت زیادی داشت. باید در باقی دیدارها که جنبه رسمی پیدا می کنند نیز با قدرت پیش برویم و تیم برتر باشیم. حالا فشار بازی های رسمی زیاد می شود و باید این نکته را بدانیم که دیدارهای رسمی با دیدارهای دوستانه فرق دارند و به همین خاطر از بازیکنانم می خواهم با نهایت توان به دیدار با برایتون فکر کنند تا بتوانیم با قدرت خودمان را برای لیگ برتر آماده کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج