اولین قسمت از سری جدید برنامه «۹۰» که قرار بود شامگاه گذشته در دکور جدید در «استودیوی ۱۱» به روی آنتن برود، به دلیل تجهیز نشدن استودیو، در همان دکور قبلی تولید و پخش شد.

به گزارش خبرگزاری موج، عادل فردوسی‌پور شامگاه دوشنبه پس از اینکه روی آنتن زنده تلویزیون حاضر شد، چنین توضیح داد: ما الان در استودیوی پرس تی‌وی هستیم به دلیل اینکه هنوز استودیوی ما تجهیز نشده است. متأسفانه نمی‌دانم چرا مدیران استودیوها در این شرایط و همزمان با بازی‌های لیگ برتر به فکر آماده‌سازی و تجهیز استودیو افتاده‌اند.

فردوسی‌پور یادآور شد: برنامه «نود» قرار بود در استودیوی ۱۱ و با دکور جدید به روی آنتن برود، اما هنوز آماده نشده است.

او سپس از مرتضی میرباقری، معاون سیما برای مهیا کردن شرایط پخش و همکاری لازم تشکر کرد.

فردوسی‌پور اولین برنامه‌ی «۹۰» در لیگ هفدهم را به روح عطاء‌الله بهمنش ـ گزارشگر و مفسر باسابقه ورزشی ایران ـ تقدیم کرد.

او گفت: بهمنش یکی از بزرگان فوتبال بود که زحمات زیادی در این عرصه کشید.

تجهیز کردن استودیوهای سازمان صداوسیما این روزها حاشیه‌هایی را ایجاد کرده است و برخی برنامه‌های قدیمی تلویزیون از جمله برنامه «۹۰» به دلیل شرایط ایجاد شده با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اند.

برنامه «90» از هفته آینده در صورت آماده بودن دکور، از استودیوی ۱۱ به روی آنتن خواهد رفت اما با شرایط ایجاد شده بعید است این برنامه هفته آینده هم به استودیو ۱۱ برسد.

برنامه «۹۰» شامگاه گذشته گزارش‌های بازی‌ها را در قالب یک گزارش مجزا با نریشن متفاوت به روی آنتن برد. این برنامه پیش از این بازی‌ها را جداگانه گزارش می‌کرد و متنی نریشینی برای آن نداشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج