سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال گفت: میترا شعبانیان مسوول کمیته استعدادیابی بانوان، مسئولیت نخستین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر را بر عهده دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون والیبال، استارت تشکیل تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا سال 2018 از نیمه دوم مردادماه جاری زده می‌شود.

به همین منظور 106 بازیکن متولد 11 دیماه 1380 به بالا به اردوی انتخابی دعوت شدند تا در سه گروه – اردوی سه روزه شایستگی‌های خود را برای حضور در تیم ملی والیبال نوجوانان دختر نشان دهند.

سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال گفت: میترا شعبانیان مسوول کمیته استعدادیابی بانوان مسئولیت نخستین اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر را بر عهده دارد.

فریبا صادقی تصریح کرد: این اردو از روز یکشنبه 15 مردادماه شروع می‌شود و به مدت 12 روز در کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی تهران ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بازیکنان دعوت شده در سه گروه به اردو می‌آیند و زیر نظر میترا شعبانیان و مربیان ارزیاب تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد تا بهترین‌ها برای اردوی دوم انتخاب شوند.

صادقی با بیان اینکه نخستین گروه از 15 تا 18 مردادماه تمرینات خود را پیگیری خواهند کرد، گفت: یک روز بین تمرینات هر گروه برای ورود و خروج بازیکنان زمان گذاشته‌ایم، بنابر این گروه دوم در 20 تا 22 و گروه سوم 24 تا 26 مردادماه در اردو خواهند بود.

یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا (2017) از 15 تا 23 اسفندماه سال 95 در کشور چین برگزار شد و کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) تصمیم دارد دوازدهمین دوره این رقابت‌ها در سال 2018 و یک سال قبل از رقابت های جهانی برگزار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج