پس از انتقال ماتیچ به منچستریونایتد، کونته برای جانشینی هافبک خود، 3 بازیکن را زیرنظر گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، چلسی که شب گذشته «نمانیا ماتیچ» را به منچستریونایتد با قیمت 40 میلیون پوند فروخت، در صدد جذب یک جانشین است.

راس بارکلی، الکس اوکسالا چمبرلن و دنی درینک‌واتر، 3 بازیکنی بوده که کونته و آبراموویچ شرایط خرید آنها را بررسی می‌کنند.

بارکلی به عدم تمدید قرارداد خود با باشگاه اورتون، ساز رفتنش را کوک کرده و به مانند لوکاکو خواهان جدایی است. گرچه در رسانه‌ها از علاقه‌مندی 6 تیم سخن می‌گویند اما باشگاه تاتنهام بیشتر از سایرین در جذب این هافبک جنگنده 23 ساله مصر است. بدون تردید تاجر روس چلسی رقابت سختی با همتای خود «دنیل لوی» خواهد داشت.

چمبرلن نیز در آرسنال شرایط خوبی نداشته و به مانند الکسیس سانچس ، آینده نامعلومی دارد. گرچه ونگر در تمامی مصاحبه‌های خود از ماندن این 2 ستاره سخن می‌گوید اما یک پیشنهاد خوب می‌تواند راه ستاره‌های انگلیسی و شیلیایی را کاملا تغییر دهد.

اما شرایط درینک‌واتر نسبت به 2 گزینه دیگر متفاوت است. لسترسیتی هیچ برنامه‌ای برای فروش ستاره انگلیسی خود ندارد. وی یکی از مهره‌های شکسپیر در خط هافبک بوده و 2 سال گذشته نیز در کنار آلبرایتون و کانته، یکی از عوامل اصلی قهرمانی رانیری شمرده می‌شود.

باشگاه چلسی تاکنون آنتونی رودیگر(29) ، تیمو باکایوکو(40) و آلوارو موراتا(58) را خریداری کرده و حداقل هزینه 127 میلیون پوندی را به ثبت رسانده است.

آنها از فروش بگوویچ، آتسو، آکه، تراوره، چالوباه و ماتیچ نزدیک به 85 میلیون بدست آورده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج