یک دوره مسابقات کشتی آزاد با حضور مسوولان فدراسیون روز جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، اولین دوره مسابقات کشتی آزاد جام افق کوروش با حضور مقامات فدراسیون کشتی ایران، قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور و تیم‌های برتر استان تهران روز جمعه 13 مرداد در مجموعه ورزشی انور دولت آباد برگزار می‌شود.

در این در مسابقات از قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور تجلیل خواهد شد و همچنین جوایز نفیس و ارزند‌ه‌ای به قید قرعه به 50 نفر از تماشاگران اهدا می‌شود.

در این رقابت‌ها به تیم‌های اول تا سوم کاپ قهرمانی و همچنین جوایز نقدی به مبلغ 45 میلیون ریال برای تیم اول، 30 میلیون ریال و 15 میلیون ریال برای تیم دوم و سوم اهدا خواهد شد.

همچنین به کشتی گیران برتر اوزان هشتگانه نیز علاوه بر حکم و مدال، جایزه نقدی 3 میلیون ریالی، 2 میلیون ریالی و یک میلیون ریالی برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شده است.

در مسابقات کشتی آزاد جام افق کوروش به با اخلاق ترین و فنی ترین کشتی گیر مبلغ 5 میلیون ریال اهدا می‌شود.

این رقابت‌ها طبق قوانین داوری روز دنیا و به صورت تیم به تیم برگزار می‌شود و محل برگزاری این مسابقات در باشگاه شهید انور واقع در شهرری خواهد بود. 

وزن‌کشی این مسابقات دوازدهم مردادماه از ساعت 17 تا 18 در سالن خانه کشتی حمیدسوریان (کوثر) واقع در میدان فرمانداری شهرری، جنب اداره ورزش انجام می‌گیرد و مسابقات روز جمعه از ساعت 8:30 صبح در سالن انور آغاز می‌شود. تیم‌های شرکت کننده فقط می‌توانند از کشتی گیران تهرانی و توابع تهران و بومی استفاده کنند و اگر کشتی‌گیر شهرستانی در هنگام وزن‌کشی مشاهده شود، از حضور آن کشتی‌گیر ممانعت می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج