سرمربی تیم ملی پاراکانو ایران گفت: تیم ملی شرایط آمادگی خوبی دارد و امیدواریم نتایج خوبی در مسابقات قهرمانی جهان کسب کند و ملی پوشان رنکینگ خود را ارتقا دهند.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود مهدوی‌نیا درباره اردوی آمادگی تیم ملی پاراکانو گفت: شرایط ملی‌پوشان خیلی خوب شده است به ویژه شهلا بهروزی‌راد، نادر عیوضی، اسلام جاهد و اکبر طهماسبی و امیدوار هستیم نتیجه خوبی در مسابقات قهرمانی جهان کسب کرده و رنکینگ خود را بهبود بخشند.

او افزود: در جریان اردوهای آمادگی از قایقرانان تست گرفتیم که نتیجه خوبی به همراه داشته است و ملی پوشان در شرایط ایده‌آل‌تری قرار گرفتند. شورش دلپسند و رویا سلطانی هم تمرینات‌شان را دنبال می‌کنند. سلطانی توانسته است در قایق کایاک پارو بزند و وی را برای مسابقات آسیایی آماده می‌کنیم. دلپسند هم باید تمریناتش را ادامه دهد تا بتواند بر قایق کایاک سوار شده و برای مسابقات آماده شود.

سرمربی تیم ملی پاراکانوی کشورمان درباره اردوهای آمادگی اظهار کرد: اردوهای تیم ملی تا ۲۹ مردادماه یعنی اعزام به مسابقات جهانی جمهوری چک ادامه دارد و سپس مسابقات قهرمانی کشور برگزار شده و اردوهای آمادگی برای شرکت در رقابت‌های آسیایی تشکیل خواهد شد.

تیم ملی با ترکیب نادر عیوضی، اسلام جاهد و شهلا بهروزی‌راد به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد. اکبر طهماسبی هم شرایط خوبی دارد اما به گفته مهدوی‌نیا به مسابقات اعزام نخواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج