سرمربی آلمانی لیورپول از عملکرد تیمش در بازی دوستانه برابر هرتابرلین ابراز رضایت کرد.

به‌ گزارش خبرگزاری موج ‌به نقل از دیلی میل، لیورپول که خود را برای شروع قدرتمندانه در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا آماده می‌کند در دیداری دوستانه به مصاف هرتابرلین رفت و با نتیجه‌ ۳ بر صفر حریف خود را شکست داد و یورگن کلوپ بعد از پایان بازی، گفت‌: کاملا از پیشرفت و شرایط تیم راضی هستم. نشان دادیم که می‌خواهیم چه نوع بازی برای فصل آتی داشته باشیم. تمرینات بسیار خوبی در یک ماه گذشته داشتیم. همه در تیم موثر و مثبت بازی می‌کنند و علاوه بر این از بازیکنان جدید هم کاملا راضی هستم. فکر می‌کنم که آنها در مدت بسیار کم توانسته‌اند خیلی خوب با تیم هماهنگ شوند. نکته منفی برای ما این است که متاسفانه تیم‌های دیگر هم خیلی آماده هستند و خودشان را به خوبی آماده کرده‌اند.

لیورپول در دیدارهای دوستانه تاکنون بدون شکست بوده و بعد از پیروزی ۳ بر صفر برابر هرتابرلین این روند را ادامه‌ داد. در این بازی فیلیپ کوتینیو برزیلی برای تیمش به میدان رفت تا به گمانه‌زنی‌ها درباره جدایی از تیمش پایان دهد.

لیورپول چندی دیگر باید خودش را برای رقابت‌های آئودی کاپ آماده کند؛ جایی که با بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید و ناپولی به رقابت خواهد پرداخت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج