سرمربی منچسترسیتی از جدایی دو بازیکن تیمش در آینده‌ای نزدیک خبر داد و از عملکرد شاگردانش نیز تمجید کرد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از گاردین، منچسترسیتی بامداد امروز (یک‌شنبه) در ادامه دیدارهای دوستانه خود در کشور آمریکا به دیدار تاتنهام رفت و موفق شد با سه گل این تیم را شکست دهد تا برای تمامی مدعیان لیگ جزیره خط و نشان بکشد.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی بعد از پیروزی تیمش برابر تاتنهام در دیدار دوستانه از خروج دو بازیکن از جمع بازیکنان تیمش خبر داد و گفت‌: سمیر نصری در آستانه ترک منچسترسیتی است که این بار قرار است به صورت دائمی باشد. او سال گذشته به عنوان بازیکن قرضی از سیتی جدا شد. ما در حال‌ حاضر هافبک‌های زیادی در ترکیب داریم. خود سمیر نصری این مساله را قبول کرده است. علاوه بر این قصد داریم که ایهیناچو ۲۰ ساله را به صورت قرضی به لسترسیتی بدهیم. البته شاید خود او دوست داشته باشد که به عنوان بازیکن دائمی به لستر برود. منتظر هستم تا ببینم که چه تصمیمی را او خواهد گرفت.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در ادامه، گفت‌: ما فصل گذشته هم تیم خوبی بودیم ولی نمی‌توانستیم در طی ۹۰ ‌دقیقه فوتبال یکنواخت و خوبی را ارائه دهیم و در دقایقی از مسابقه افت می‌کردیم و این همان چیزی است که باید آن را تغییر دهم. باید بتوانیم یک فوتبال یکنواخت را در ۹۰ ‌دقیقه نشان دهیم. امروز برابر تاتنهامی بازی کردیم که سال قبل نایب قهرمان شده بود و ما آزمون جدی داشتیم. از نمایش شاگردانم فوق‌العاده‌ راضی هستم چون در طول مسابقه فوتبال خوب و کاملی ارائه دادیم و حالا آماده‌ایم که در شروع فصل جدید بازی‌هایمان را پیش ببریم.

منچسترسیتی در هفته‌ اول لیگ انگلیس باید به مصاف تیم تازه صعود کرده برایتون برود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج