با پیشنهاد سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، آذربایجان شرقی به عنوان میزبان مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان و ستاد استانی "تبریز 2018 " با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی، نجفی شهردار تبریز، معاونان و مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان و همچنین روسای فدراسیون‌های ورزشی در تبریز برگزار شد.

سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو که برای حضور در نشست ورزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌های ورزشی به تبریز سفر کرده بود با اعلام میزبانی آذربایجان شرقی برای برگزاری دو رویداد بین المللی تکواندو در سال 2018 گفت: با توجه به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت برگزیده گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 و پتانسیل موجود در این شهر در جلسه فوق پیشنهاد میزبانی این دوره از دو رویداد بین المللی تکواندو از سوی فدراسیون مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: آذربایجان شرقی سابقه میزبانی هر دو رویداد را در سال‌های گذشته داشته است. دهمین دوره مسابقات فجر سال 1376 و همچنین سومین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در سال 1389 در این شهر برگزار شده است.

پولادگر در پایان افزود: استان آذربایجان‌شرقی پتانسیل‌های زیادی در عرصه قهرمان پروری رشته تکواندو دارد و می‌تواند به قطب تکواندوی کشور تبدیل شود. امیدوارم برگزاری این دو مسابقه به توسعه و رشد این رشته در استان کمک کرده و باعث پیشرفت بیش از پیش این رشته شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج