بازیکن گلزن گیتی‌پسند از اهمیت دیدار با چومبوری در فینال فوتسال جام باشگاه‌های آسیا گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، در دیدار نهایی رقابت‌های فوتسال جام باشگاه‌های آسیا دو تیم گیتی‌پسند ایران و چومبوری تایلند باید به میدان بروند. احمد اسماعیل‌پور یکی از برترین بازیکنان ایران که افتخارات زیادی در کارنامه فوتسالی خود دارد، قبل از این بازی از انگیزه‌های بالای خود با سایت AFC سخن گفت و اظهار کرد: پیروزی سختی در مرحله قبل برابر الریان داشتیم. خیلی‌ها شاید ما را مدعی قهرمانی بدانند ولی سال به سال سطح این رقابت‌ها بالاتر می‌رود و این به این معنی است که هر سال قهرمانی سخت‌تر می‌شود. موفقیت‌ هیچ وقت آسان به دست نمی‌آید و می‌دانیم که برای موفقیت باید در مسابقه با بهترین توان خودمان به میدان برویم.

اسماعیل‌پور که پیش از این در سال ۲۰۱۲ توانسته بود عنوان آقای گلی این رقابت‌ها را به دست بیاورد، گفت: من آن سال را به یاد می‌آورم و یکی از بهترین خاطرات فوتسالی من است. تیم و همه جوانبی که همراه خود داشت فوق‌العاده عمل کردند و البته نتایج خوبی هم کسب کردیم. با این حال زمان گذشته است و اکنون باید به زمان حال فکر کرد. من گروهی که الان با آن در گیتی‌پسند بازی می‌کنم را خیلی خوب می‌دانم.

او در پایان صحبت‌های خود گفت: ما اگر می‌خواهیم بهترین شویم، باید بتوانیم تمام قهرمانی‌های موجود را به دست بیاوریم و به تیم ناگویا که سه قهرمانی دارد برسیم و این الان شانس خوبی برای ما است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج