شایعات حضور سردار آزمون در لاتزیو پایان یافت و مهاجم تیم ملی ایران از ادامه حضور خود در روبین کازان خبر داد.

سردار آزمون در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج، در رابطه با شایعه حضورش در تیم لاتزیو ایتالیا گفت: انتقال به تیم لاتزیو منتفی شده است و تیم لاتزیو با تیم روبین کازان به توافق نرسید.

وی ادامه داد: در این فصل در تیم روبین کازان حضور خواهم داشت و امیدوارم فصل خوبی را با این تیم پیش ببرم.

ستاره تیم ملی ایران در رابطه با وضعیت حال حاضر تیم روبین کازان گفت: همیشه اوایل فصل تیم ها در آمادگی کامل نیستند و خوشبختانه روز به روز وضعیت تیم روبین کازان در حال بهتر شدن است و کادر فنی و بازیکنان یک دل هستیم و در ادامه فصل مطمئنا بهتر خواهیم شد و نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

آرزوی هر بازیکنی بازی در سطح اول اروپاست

آزمون در رابطه با احتمال حضورش در سطح اول اروپا گفت: آرزوی هر بازیکنی حضور در سطح اول فوتبال اروپا است و من هم از این موضوع مستثنی نیستم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوالی در رابطه با تیم های همگروهی ایران در جام جهانی 2018 روسیه گفت: در جام جهانی تمامی تیم ها با آمادگی کامل حضور می یابند. برای ما تفاوتی ندارد با چه تیم هایی همگروه شویم و باید با تمرکز کافی در مسابقات حضور یابیم تا بتوانیم مردم ایران را شاد کنیم.

سردار آزمون در رابطه با حذف تیم ملی امید گفت: متاسفانه تیم امید نتوانست نتیجه خوبی در مسابقات بگیرد و این اتفاق باید درسی باشد تا در آینده نتایج بهتری بگیریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج