کاپیتان تیم فوتبال گیتی‌پسند اصفهان گفت: هدف‌مان در جام باشگاه‌های آسیا قهرمانی است و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد کشاورز بعد از برتری گیتی‌پسند مقابل اوزاکای ژاپن و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: ژاپن در این بازی به برد احتیاج داشت تا به عنوان تیم اول صعود کند. ما با مساوی هم سرگروه می‌شدیم. به هر حال حریف جزو تیم‌های مدعی آسیا بود و خوشحالیم به برتری رسیدیم.

او ادامه داد: هنوز برای ما کار تمام نشده است. فعلا در جام باشگاه‌های آسیا کار داریم و می‌خواهیم تا بازی فینال خوب پیش برویم.

کاپیتان گیتی‌پسند با بیان اینکه تیم‌های حاضر در مسابقه‌ها ماه‌ها است کار کرده‌اند، خاطرنشان کرد: سرمایه‌گذاری تیم‌های مدعی بسیار زیاد بوده و امروز هم دیدید اوزاکای ژاپن پا به پای گیتی‌پسند آمد اما در نهایت تجربه ما به این تیم چربید و سه امتیاز بازی را به دست آوردیم.

کشاورز همچنین درباره بازی مرحله یک چهارم نهایی گفت: به احتمال زیاد با بانک بیروت لبنان در این مرحله بازی می‌کنیم. این تیم هم جزو خوب‌های آسیاست و از یک بازیکن خوب ایرانی هم بهره می‌برد. با این حال ما هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم و تمام تلاش‌مان این است که قهرمانی را به دست بیاوریم. برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج