جیمی واردی درباره رد پیشنهاد آرسنال و ماندن در لسترسیتی به صحبت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیلی تلگراف، جیمی واردی دو سال پیش توانست لسترسیتی را به عنوان قهرمانی در لیگ برتر برساند و گل‌های خوبی برای این تیم به ثمر رساند. بعد از این درخشش، او مورد توجه سران آرسنال قرار گرفت و در آستانه حضور در این تیم پیش رفت ولی در نهایت به این تیم نرفت و در همان لستر ماند.

جیمی واردی درباره حضور در لستر و رد پیشنهاد آرسنال گفت: من به هیچ وجه از رد پیشنهاد آرسنال افسوس نمی‌خورم. به تمام تصمیماتی که در زندگی گرفتم می‌بالم و افتخار می‌کنم. بعد از قهرمانی در لیگ برتر سال خیلی سختی داشتیم و انتظارات از ما بالا  رفت و همین کار ما را خیلی سخت کرده بود و دوست نداشتم در چنین شرایطی تیم را تنها بگذارم.

سال گذشته عملکرد ضعیف لسترسیتی باعث شد تا کلودیو رانیری از سمت خود برکنار شود و دستیار او یعنی کرگ شکسپیر به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شود. واردی اکنون در سال جام جهانی امیدوار است که با زدن گل‌های موثر برای تیمش در جام جهانی حضور داشته باشد.

مهاجم ملی پوش انگلیس گفت: می‌دانم که برای حضور در جام جهانی رقابت سخت و فشرده‌ای داریم و باید گل‌های بیشتری نسبت به پارسال به ثمر برسانم تا بتوانم به جام جهانی برسم. امسال می خواهم با تمام تمرکز برای تیمم به میدان بروم و امیدوارم لستر در روزهای باقی مانده نقل و انتقالات تابستانی تقویت شود تا بتواند در این فصل نیز عملکرد خوبی در لیگ برتر داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج