هافبک ۲۵ ساله سفیدپوشان مادریدی شکست این تیم برابر شیاطین سرخ را انجام بازی‌های دوستانه کمتر نسبت به حریف انگلیسی خود توجیه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های رئال مادرید و منچستریونایتد در چارچوب جام قهرمانان بین‌المللی بامداد امروز (دوشنبه) در ورزشگاه لیوایز واقع در شهر سانتا کلارا از ایالت کالیفرنیا به مصاف هم رفتند که این بازی پس از تساوی یک بر یک دو تیم در وقت‌های قانونی، با برتری 2 بر یک شیاطین سرخ در ضربات پنالتی خاتمه یافت.

کاسمیرو، زننده گل تساوی رئالی‌ها از روی نقطه پنالتی در خصوص این بازی گفت: همیشه روی تیم برای کسب پیروزی فشار است چون ما رئال مادرید هستیم. این اولین بازی ما در تور پیش‌ فصل بود، این در حالی است که منچستریونایتد چهارمین بازی‌اش را انجام می‌داد و روی ریتم بازی بود. بازی مقابل منچستریونایتد و ارائه بازی‌ای که مدنظرمان بود، آسان نبود، از این‌رو به همه بابت کاری که کردند، تبریک می‌گویم.

وی افزود: در نیمه اول ما عالی کار کردیم و شور و شوق خوبی برای بازی سوپرجام اروپا وجود دارد. ما تیم خوبی در اختیار داریم، بازیکنانی که مترصد فرصت برای خودنمایی هستند.

هافبک برزیلی کهکشانی‌ها در خصوص عملکرد مدافع جدید و 19 ساله این تیم در این دیدار هم اظهار داشت: تئو هرناندس در این بازی نشان داد که مدافع خوبی است و شخصیت بازی برای رئال مادرید را دارد. جوانان تیم در مجموع کارشان را به خوبی انجام دادند.  

 کاسمیرو در پایان در خصوص بستن بازوبند کاپیتانی در نیمه دوم این بازی خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم. بستن بازوبند کاپیتانی رئال مادرید افتخاری برای من است و احساس غرور می‌کنم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج