سرمربی منچستریونایتد به تمجید از مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت و خواستار ثبات هر چه‌ بیشتر از سوی او شد.

به‌ گزارش ‌خبرگزاری موج ‌به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد بامداد امروز (دوشنبه) در دیداری دوستانه موفق شد رئال مادرید را شکست دهد تا نتایج خوب شیاطین سرخ در بازی‌های دوستانه ادامه‌ داشته باشد.

ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد بعد از پیروزی تیمش برابر تیم سابق خود یعنی رئال مادرید به تمجید از مارسیال پرداخت که عملکرد خیلی خوبی از خود نشان داد و گفت‌: واضح است که ما می‌خواهیم مارسیال همین توانایی‌های خودش را بروز دهد. من فکر می‌کنم که امروز روز خوبی برای او بود. به همین دلیل من ۹۰ ‌دقیقه او را در زمین نگه داشتم. مارسیال سعی کرد از فوتبال لذت ببرد و من فکر می‌کنم که این بازی برای اعتماد به نفس او خیلی خوب بود. او مهاجم جوانی است و راه زیادی برای پیشرفت دارد و باید یاد بگیرد. امسال او را دیدم که خیلی جدی‌تر از سال قبل تمرین می‌کند و این نکته بسیار موثر و خوبی برای ما است.

منچستریونایتد به واشنگتن سفر خواهد کرد تا چهارشنبه برابر بارسلونا به میدان برود. دیداری که معلوم نیست آندر هررا در آن بتواند به میدان برود، چون در بازی برابر رئال مادرید در اوایل نیمه دوم مصدوم شد، در این رابطه آقای "خاص"، ‌اضافه کرد: برای هررا سخت بود که زمین بازی را ترک کند. من به بازیکنانم گفته‌ام که در بازی‌های دوستانه ریسکی انجام ندهند تا مصدوم شوند، اگر کسی احساس درد می‌کند بلافاصله باید آن را بیان‌ کند. هررا خیلی احساس درد می‌کرد، نمی‌دانم چرا. به همین دلیل او را تعویض کردم و نمی‌دانم که در بازی بعدی حاضر خواهد بود یا خیر.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج